Просимо ознайомитись із умовами вступу у початкову школу "Дивосвіт"

Вартість навчання

Вартість навчання у початковій школі "Дивосвіт" на 2022/2023 навчальні роки становить 12 000 грн/місяць.  

У вартість навчання включено 4-разове харчування та група продовженого дня до 18 години. 

Оплата за навчання здійснюється помісячно на розрахунковий рахунок закладу, кошти за навчання повинні бути внесені на рахунок до 10 числа поточного місяця.  

Оплачуються місяці з вересня до травня (включно з канікулярним періодом посеред навчального року). 

При вступі у будь-який клас початкової школи "Дивосвіт", а також при переведені учня у наступний клас сплачується щорічний внесок на оновлення матеріально-технічної бази закладу. 

Розмір внеску у 2022/23 навчальному році становить 9 000 грн.

Просимо ознайомитись з умовами вступу у початкову школу "Дивосвіт"

Для вступу у початкову школу необхідно:

Взаємне знайомство

Батькам вступника потрібно прийти на екскурсію-знайомство із нашим навчальним закладом та детальніше дізнатись про наші цінності, особливості навчального процесу та світогляд. Якщо наше з вами взаємне бачення навчання та розвитку дітей співпадає та ви приймаєте наш світогляд та підходи у навчанні, ми будемо раді бачити вашу сім'ю у нашій великій ДИВОсвітній родині. Зареєструватись на екскурсію-знайомство ви можете у нас на сайті.

Співбесіда з нашим майбутнім учнем

Наш майбутній учень повинен пройти співбесіду із представником нашого навчального закладу. Головна мета співбесіди — зрозуміти психологічну та організаційну готовність дитини до навчання, а також відсутність у дитини агресивних проявів щодо інших дітей та готовність. Для нас важливо переконатись, що майбутній учень та його батьки поділяють наші цінності та світогляд, погоджується із нашими правилами та готові до співпраці у процесі виховання та навчання дитини.

Укладення договору

Після успішної співбесіди, одному з батьків (опікуну) абітурієнта необхідно підписати договір про надання освітніх послуг та сплатити вступний внесок протягом 5 робочих днів. Після сплати вступного внеску наш діловод видасть вам Довідку про зарахування, яку необхідно подати у навчальний заклад, в якому до цього часу навчалась ваша дитина (у випадку переходу у нашу початкову школу з іншого навчального закладу) або ж ми видамо наказ про офіційне зарахування вашої дитини у перший клас та заведемо Особову справу для вашого учня. Взамін попередній навчальний заклад повинен видати Особову справу та медичну карту дитини. Ці документи батьки повинні принести у ліцей. Лише тоді ваша дитина буде юридично зарахована у наш навчальний заклад.

Документи, необхідні для підписання Договору

Просимо ознайомитись

Заява одного з батьків щодо зарахування дитини у початкову школу «Дивосвіт».

Ксерокопія Свідоцтва про народження дитини.

Ксерокопія паспорту та ідентифікаційного коду одного з батьків/опікуна (який укладає доовір)

1, 2 сторінки та сторінка з пропискою або ІД-карти та ідентифікаційного коду одного з батьків, який підписує договір.

Медичні документи дитини

Карта профілактичних щеплень форма 063/о (або заяви батьків про відмову від щеплень. Медична довідка про результати обов'язкового профілактичного огляду дитини (форма 086-1/о).