Найяскравіші фотоспогади нашої школи

Індивідуальна робота з кожною дитиною
Врахування індивідуальних особливостей дитини та стилю навчання, способів сприйняття нового матеріалу, супровід розвитку кожної дитини, поділ на групи - регулярні коментарі у електронному щоденнику для батьків.
21 березня 2023
Розпочинаємо навчальний рік весело та яскраво
1 вересня у " Дивосвіті"-це завжди особливо. Новий навчальний рік-це нові можливості, незабутні моменти та нові досягнення. Нехай він буде насиченим та яскравим, а навчання буде легким та цікавим. ВПЕРЕД ДО НОВИХ ВІДКРИТТІВ!!!
27 вересня 2023
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК У "ДИВОСВІТІ"
31 травня 2023
БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК У «ДИВОСВІТІ»

 Осінній ярмарок- завжди був нашою хорошою традицією.
Цього року він має інші кольори та глибокий зміст .
 

Ми вдячні нашим збройним силам, вконяємося кожному воїну
і у знак подяки розпочинаємо наш благодійний шкільний ярмарок. Ми готуємось , щоб
продавати, ми допомагаємо, щоб перемагати.
 

Перемога близько, бо ми єдині , бо разом- ми сила.  

24 жовтня 2023
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я
Щороку 10 жовтня відзначають ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я. Психічне здоров'я є важливою та невід'ємною частиною їхнього благополуччя та успішності. Саме тому у школі ми приділяємо багато уваги психоедукації,наші учні вміють долати стрес, мають розуміння чому варто піклуватись про свій ментальний стан, а також можуть звернутись по підтримку у разі необхідності.
10 жовтня 2023
Погрузіться в світ досліджень у Музеї науки Львів. Відчуйте чарівну змішану атмосферу минулого і майбутнього.

Музей Науки Львів – це місце, яке змінює класичне уявлення про науку та доводить, що процес пізнання може бути веселим, динамічним та цікавим як для дітей, так і для дорослих. 

16 листопада 2023
Як ми навчаємо
Навчальний процес у нашій початковій школі максимально сконцентрований на гармонійний розвиток учнів, їх інтелектуального та творчого потенціалу,. Велику увагу ми приділяємо психологічному комфорту дітей. Адже лише в атмосфері любові, довіри та добра можливо досягнути справді якісних результатів.
20 жовтня 2022