Як ми навчаєм

Навчання у нашій початковій школі грунтується на любові, повазі, підтримці та індивідуалному підходу до кожного учня чи учениці. Діти навчаються за українською освітньою програмою.В школі вивчаються усі предмети, передбачені державною програмою та необхідні для атестації. Ефективність і якість програм навчання доведена успішними результатами випускників.


Організація Навчального Процесу

Ранкова зустріч

Щоранку учнів з усмішкою зустрічає вчителька біля дверей класу. Наш день у початковій школі розпочинається не з гучного дзвінка, а з приємного тимбілдингу на килимку. Це наша ранкова зустріч з дітками. Щоранку ми спілкуємось на важливі теми, аби налаштувати дітей на позитивне сприйняття нових знань у школі.

Креативні уроки

Наша початкова школа працює за Державним стандартом НУШ. Проте наші креативні вчителі щоразу підбирають цікаві, ефективні та новітні методики для навчання дітей.Велика увага приділяється формам роботи – діти не весь час сидять за партами, мають багато рухливої активності та групової діяльності. Характер навчання сприяє розвитку в дитині важливих особистих якостей:допитливості,творчості,критичного мислення,уміння спілкуватись співпраці.

АКТИВНА КОМУНІКАЦІЯ

Індивідуальні батьківські збори.Завжди тримаємо в курсі. Мобільнй додаток School Today та он-лайн щоденник для батьків.Система навчання у "Дивосвіті" передбачає активну участь батьків кожної дитини: разом із нами вони отримують грунтовні знання про те, що саме потрібно дитині для розвитку природних здібностей, інтелекту, проактивності та цілеспрямованості.

Безпека дитини

Ми має велику власну закриту територію із системою охорони та відеонаглядом. Простір обладнано сучасними охоронними та протипожежними системами. Усі співробітники школи "Дивосвіт"пройшли медичні курси та мають персональні медичні книжки.

КИСНЕВІ ПЕРЕРВИ

У нас велике подвір'я, де є місце для спорту, ігор, досліджень, а також догляду за рослинами та тваринами.Киснева перерва – це один з найбільш простих і доступних засобів оздоровлення дітей. Здоровий спосіб життя можливий тільки в присутності свіжого повітря. Ми отримуємо користь від звичайних шкільних перерв на вулиці.Неможливо всебічно розвиватися, сидячі в чотирьох стінах. Щоб побачити невидиме, відкрити для себе нове, відчути себе частиною всесвіту слід якомога частіше вириватися з замкненого простору та поєднуватися з природою. Така концепція відноситься також до навчального процесу, коли деякі уроки можна проводити на свіжому повітрі.

АНГЛІЙСЬКА ЩОДНЯ

Поглиблене вивчення іноземних мов.Вивчення мови – це не просто вивчення списку слів чи набору правил. Під час наших уроків ми мотивуємо та заохочуємо наших дітей розвивати навички аудіювання, письма, читання та говоріння. Ми проводимо уроки англійської розмовної мови, створюємо STEAM-проекти та використовуємо різноманітні активності для вдосконалення своїх навичок. Наші уроки англійської наповнені заходами та іграми, якими маленькі діти та підлітки можуть займатися самостійно або в групах.Наша ціль - реальна якісна комунікація, вільне спілкування на розмовному та письмовому рівнях.

ДОСЛІДЖУЄМО СВТ

У центрі навчального середовища - учень, який є активним учасником навчального процесу. Проєкти спрямовані на здобуття учнями знань у тісному зв’язку з реальною життєвою практикою і вимагає пошуку відповідей і рішень, які потребують власних ідей учня.

НАВЧАЛЬНИЙ ХАБ

Знайомтесь - це наш освітній ХАБ, де вчителі допомагають дітям індивідуально, якщо наші учні бодай трішки цього потребують. Навчальний ХАБ відновлює в пам’яті знання з вивчених тем та розширює кругозір з обраних предметів.

ДИВОвижна школа

Школа повного дня (08.45-18.00).Гармонійне поєднання інтенсивного навчання та відпочинку, аби уникнути перевантаження дитячого організму.Інноваційне навчання та сучасне забезпечення освітнього процесу. Без портфелів і домашніх завдань.У нас нема домашніх завдань: все необхідне ми виконуємо протягом дня, адже вважаємо, що ввечері дитина повинна проводити час не за домашньою роботою, а в колі сім’ї та з улюбленими іграшками.

Уроки на свіжому повітрі.

Навчання на природі розвиватиме в учнів спостережливість, сформує науковий світогляд та допоможе виховати любов до всього живого. Адже така діяльність буде веселою, невимушеною й, зрештою, дієвішою за будь-які виховні бесіди.

Шахи-це справжня королівська гра. Як без неї у Дивосвіті""?

Шахи – це корисно , популярно і захоплююче.Шахи – особисто-командний вид спорту. Під час гри, кожен гравець розраховує величезну кількість варіантів, розгалужень і цільних комбінацій, працюючи «без руху фігур», і з часом це вміння переростає в звичку та форму мислення в цілому. Максимально розвивається візуальна пам'ять.Тому у "Дивосвіті"-це обовязковий урок.

ЧИТАННЯ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДІТЯМ

Процес читання гармонійно вливається в розклад другої половини дня. Дає змогу прищепити любов до вивчення української мови, заохотити дітей і самих до читання, розвинути мовлення та покращити техніку читання. Під час читання діти мають змогу перепочити, відновити свої духовні,розумові та емоційні сили. Сам процес розвиває в дітей словниковий запас, розширює кругозір, дитина отримує нові знання, вміння та навички.

ТВОРЧІСТЬ НА КОЖНОМУ УРОЦІ

Протягом навчального процесу велике значення приділяється творчості. Вона знаходить своє відображення на кожному уроці.Окрім теоретичних знань, велику увагу приділяємо розвитку фантазії, уяви, пам’яті, розвиваємо емоційне відчуття краси реального світу та творче мислення. Наша мета – виховати здорову, всебічно розвинену особистість!

Методика Daily 5, за допомогою якої дитина вчиться читати вдумливо, любити книги, переказувати прочитане та працювати із текстом.

Щоденні 5 (Daily 5) — педагогічна технологія навчання читанню та письму, яку розробили Гейл Боші та Джоан Мозер. Ключова мета «Щоденних 5» — навчити учнів самостійності. Це методика, котра передбачає розвиток у школяра читальних та мовних навиків. Вона включає щоденне виконання учнями одного з 5 видів діяльності впродовж 20 хвилин: 1. Читання для себе. 2. Читання для когось. 3. Слухання. 4. Словникова робота. 5. Лист для себе

Індивідуальний підхід

Ми з повагою ставимось до потреб кожної дитини. Прагнемо, щоб кожна людина відчувала себе вільною та рівною незалежно від національності, релігії, статі, віку або особливих освітніх потреб.

Наші Гуртки На Вибір

Бісеро-плетіння

Бісеро-плетіння

Бісероплетіння для дітей - це одне з цікавих народних ремесел, яке дозволяє не тільки зайняти дитину, а й дає необмежений простір для творчої діяльності. Особливо дівчаткам подобається виготовляти різні прикраси, але і хлопчики від них не відстають. Плетіння з бісеру для дітей - це можливість виготовити власними руками цікаві прикраси, вироби, сувеніри, якими можна обмінятися або подарувати друзям. І якщо на початку навчання діти користуються схемами, то через деякий час вже вигадують свої схеми власний стиль.

АРТ-ТЕРАПІЯ

АРТ-ТЕРАПІЯ

За допомогою фантазії, вмілих ручок та доступних матеріалів діти створюють маленькі шедеври. Розвивають задатки та здібності, творче мислення та креативність, дрібну моторику та художнє світобаченняРозвиток уяви, дизайнерських навичок та дрібної моторики. Пошив, в’язання іграшок, шарфів, брелоків, валяння з шерсті, ліплення з полімерної глини улюблених персонажів.

Dance club

Dance club

Основи класичної та сучасної хореографії, естрадного танцю, партерна гімнастика, вивчення танцювальних рухів. Розвиває відчуття ритму, пластичність тіла, уважність, концентрацію, пам‘ять. Заняття спрямовані на підтримку здоров‘я, формування впевненості у собі.

ФУТБОЛ

ФУТБОЛ

Веселі заняття для дітей допомагають розвивати координацію, увагу, фізичну форму та поставу, вчать володіти м’ячем та грати в команді

ШАХИ

Головною метою роботи шахового гуртка є всебічний розвиток дитини за допомогою гри, а також розвиток логічного мислення, уяви, фантазії школярів. Відомо, що заняття шахами позитивно впливають на творчий потенціал дітей, допомагають актуалізувати їхні креативні здібності та стратегічне мислення. Заняття проводяться в ігровій формі з великою кількістю практичних завдань. Більшу частину школярі грають між собою, вчитель дивиться та робить коментарі, аналізує основні помилки кожного учня. Іноді вчитель дає сеанс одночасної гри. Також використовується гра із шаховим годинником. Лекційний матеріал подається у доступній, зрозумілій формі. Дітям, які незнайомі із шахами, необхідно пояснити в першу чергу сутність шахової гри, походження шахів, основні правила гри. Періодично проводяться чемпіонати школи з шахів, де учні можуть виконати спортивні шахові розряди. Кращі шахісти отримують призи, дипломи, медалі, залучаються до районних та міських шахових змагань.

КУЛІНАРІЯ

Завдяки цікавим та захоплюючим заняттям, діти навчаться не тільки готувати, але й дізнаються про основні поняття фізики та хімії, історію виникнення страв та смачні історії про їжу! Кожна країна ознайомить кулінарів-початківців з традицією та історією їхніх кухонь, дасть можливість вивчити особливості приготування окремо взятих національних страв. Діти навчаться правил поведінки за столом, користування столовими приборами! На заняттях буде висвітлено безліч цікавих фактів! Чому в пічці тісто стає повітряним та легким? Чому сире яйце крутиться повільніше, ніж варене? Чому рис вирощують на спеціально затоплених водою полях? Відкриють для себе світ шоколадного дерева! Де воно росте, як готують шоколад?

ПОЛЬСЬКА МОВА

ENGLISH CLUB

НІМЕЦЬКА МОВА