Школа Дивосвіт

Початкова школа «Дивосвіт» - це ДИВОвижна школа з новітнім навчальним простором, креативним мисленням та оригінальним підходом. Мета нашого закладу - виховати освічену, успішну і щасливу дитину, яка живе у мирі із собою і знає свої сильні сторони. Вміє робити правильний вибір, вдало керує своїм часом, на практиці застосовує набуті знання і вміння.

Наші Цінності

Our Values

Морально-етичні цінності

Увесь освітній процес закладено на довірі, повазі та рівності. 

Для учнів важливо відчувати власну гідність і бути чесними з тими, хто поруч. 

Діти безперервно виховують у собі толерантність, почуття справедливості, вчаться піклуватися про ближніх.

Соціально-правові цінності

У нашому середовищі такі цінності мають за мету досягнути гармонійного стану між усіма учасниками навчального процесу. 

Педагоги створюють такий освітній процес, у якому діти вчаться виражати свою свободу, поважати інтереси та особистий простір інших, співпрацювати у команді, знаходити спільне вирішення проблем.

Особистісні цінності

Усвідомлення дітьми необхідності постійного розвитку, реалізації творчості, критичного мислення - це головні напрями роботи з нашими учнями. 

Для нас важливо створити виховний процес, у якому кожна дитина буде носієм хороших лідерських рис, розумітиме свою відповідальність, вчитиметься знаходити компроміс у конфліктних ситуаціях.

Робота в команді та толерантність

Успіху вкрай складно досягти самотужки. 

За кожною історією успіху стоїть команда мрії. 

Ми вчимо дітей працювати в команді, розуміти інших людей, поважати їхні думки та переконання.

Наші Переваги

Більше, ніж школа

Початкова школа «Дивосвіт» - це навчання, виховання, гра та розвиток дитини з 09:00 до 18:00, чотириразове харчування, якісне дозвілля без гаджетів, підготовка домашніх завдань, поглиблене вивчення англійської мови, велика кількість різноманітних гуртків, обмежена кількість дітей у класі.

Ми враховуємо освітні потреби кожного учня та піклуємося про те, щоб кожна шкільна хвилина була сповнена користі й задоволення.

Ефективне навчання

Навчання у нашій школі мотивуюче, змістовне та сповнене сенсу. Інтеграція, індивідуальний підхід, командна робота - усе це обов’язкові елементи у навчальному процесі. Кожен учень унікальний, і ми цінуємо його потенціал, розкриваємо найкращі якості. 

Наші досвідчені вчителі постійно самовдосконалюються, запроваджують нові методики, творчий підхід, освітні технології, мотивують, підтримують, надихають, цінують та люблять.
А ще у нас надзвичайно високий рівень співпраці вчителя з батьками, який базується на повазі, довірі та відкритості.

Комфортне середовище

У «Дивосвіті» великий сучасний освітній простір.

Широкі дизайнерські коридори, світлі класи, ігрові зони, спортивний зал, актова зала, тераси на даху - усе це створює комфортну та затишну шкільну атмосферу, в якій кожна дитина почуває себе безпечно і перебуває із задоволенням. 

У навчальних класах є все необхідне обладнання, що забезпечує ефективне та результативне навчання.

Безпечне та надійне укриття

Безпека учнів - головний пріоритет нашої початкової школи. Саме тому ми облаштували безпечне, затишне та комфортне укриття, яке отримало державну сертифікацію. 

Під час "повітряних тривог" відбувається обов'язкова евакуація всіх учнів та працівників. 

В укритті учні продовжують навчальний процес, оскільки для цього облаштованo спеціальний коворкінг. 

Для найменших учнів ("нульовий" та перші класи) передбачено окремо ігрову "антистресову" кімнату, де дітки почувають себе безпечно та максимально комфортно.

Native speaker

Величезну увагу ми приділяємо якісним знанням англійської мови. 

Саме тому у нашій початковій школі, окрім збільшеної кількості уроків англійської мови, кожен 4-урок проводить Native speaker Mr. Sem - вчитель з Великобританії. Завдяки цьому наші учні швидше втрачають мовний бар'єр та отримують більше впевненості під час спілкування англійською мовою. 

Native speaker допомагає поставити учням правильний британський акцент та вчить мислити по-англійськи.

Електронна платформа для навчання та комунікацій

Ми завжди на зв'язку із батьками, адже наша початкова школа використовує електронну платформу School Today для ведення електронних щоденників, дистанційних уроків та комунікацій з батьками. 

"Школа у смартфоні" - саме так називають нашу платформу учні та батьки, адже вона суттєво полегшує процес навчання. 

Батьки онлайн дізнаються про успіхи й досягнення своїх учнів, їх пропуски, запізнення, зауваження та заохочення від вчителів, тижневе меню, інформацію про оплати, повідомлення від вчителів тощо.

Наша креативна команда

Престижність освітніх послуг школи – це її вчителі, дієвість їхніх методик та успішність їхніх вихованців.Ми об’єднали фахову команду педагогів нової генерації – творців освітніх змін, які:- безмірно захоплені своєю роботою та вірять у свою місію,- вважають навчальний процес мистецтвом та є віртуозами своєї справи,- впроваджують ефективні освітні технології,- мають широку загальну ерудицію, авторське бачення і творчий підхід до викладання предметів,- навчаються впродовж життя, прагнуть постійного професійного вдосконалення,- моделюють, зацікавлюють, мотивують, спонукають, цінують, поважають, підтримують, люблять!

Наші вчителі – це лідери, які надихають учнів розпізнавати власні унікальні цінності та досягати свого особистого п’єдисталу успіху!

Індивідуальна траєкторія розвитку кожного учня

Навчальний ХАБ.За необхідності діти індивідуально разом із педагогом додатково засвоюють матеріал у другій половині дня.

ДИВОвижна школа

Наші учні ростуть в атмосфері любові та уваги, вчаться ефективно взаємодіяти один з одним та навколишнім світом, завдяки чому вони:легко адаптуються до швидких змін і викликів часу,поважають думки інших та аргументовано відстоюють власну точку зору,займаються самоосвітою та саморозвитком протягом усього життя,роблять особистий внесок у спільну справу та вірять у свої сили,піклуються про інших та високо цінують життя людини.

Культура співпраці

Дієва освітня взаємодія базується на повазі, довірі й відкритості, демократичних підходах “свободи і відповідальності”.

Учні, батьки, вчителі – це партнери та співтворці позитивної культури взаємовідносин. Думка кожного учасника шкільної родини важлива!Ми поважаємо унікальність і цінуємо потенціал кожної дитини. Ми допомагаємо розкрити кращі якості, захоплення та покликання юних ліцеїстів.Наші шкільні справи і події мають суспільну значущість, несуть позитивний емоційний заряд, спонукають бажання творчості та продуктивної участі.

Наші Досягнення

Щасливі діти

Кожна дитина повинна бути щасливою. 

І саме в цьому ми вбачаємо одну із найважливіших досягнень кожної школи - забезпечити своїх учнів відчуттям щастя. Адже щасливі діти з легкістю сприймають нову інформацію, із задоволенням пізнають світ, з радістю розвивають свої творчі таланти та з натхненням виконують класні та домашні завдання. 

Учні початкової школи "Дивосвіт" - це щасливі діти, чиї перші шкільні роки проходять в атмосфері щастя, добра, любові та поваги.

Інфраструктура Школи

Початкова школа "Дивосвіт" - це сучасний, просторий, затишний навчальний заклад з потужною матеріально-технічною базою та розвиненою інфраструктурою.

Сучасний освітній простір

Затишне, безпечне та доступне освітнє середовище - запорука комфортного перебування дітей у школі. Саме тому у "Дивосвіті" широкі та просторі коридори, ігрові зони, території для спілкування та саморозвитку учнів.

Потужна спортивна база

Спорт та активний відпочинок - невід'ємна частина нашого навчального процесу. Саме тому у нашій початковій школі представлена потужна спортивна база: спортзал, мініфутбольне поле зі штучним покриттям на відкритій терасі на даху, відкритий спортивний майданчик та футбольне поле з натуральним покриттям. Світла, простора, багатофункційна спортивна зала зі спортивним обладнанням та інвентарем, шведською стінкою, баскетбольними кільцями та футбольними ворітьми. Наш спортзал обладнаний сучасними системами кондиціонування та вентиляції, аби забезпечити учнів свіжим повітрям. Професійне покриття та амортизація підлоги робить уроки фізкультури нетравматичними для дитячих суглобів.

Затишні, світлі та просторі навчальні кабінети

Навчальні кабінети початкової школи "Дивосвіт" - це частинка життя наших учнів, саме тому вони є настільки затишними, світлими та комфортними. Кожен навчальний кабінет обладнаний системами притоку свіжого та вентиляції відпрацьованого повітря, системами кліматконтролю, рукомийниками та рушничками. Класи укомплектовані партами-трансформерами, плазмовими телевізорами для перегляду навчального контенту, міні-ігровими зонами для ранкових зустрічей. Також для кожного учня передбачена індивідуальна шафка для власної канцелярії, підручників та особистих речей.

ІТ-клас

IT-клас для уроків інформатики у нашій школі обладнаний індивідульними нетбуками та інтерактивною мультимедійною панеллю.

Власна кухня та простора їдальня

Смачне, корисне, збалансоване харчування - запорука здорового розвитку дітей. У "Дивосвіті" в оплату включено 3-разове гаряче харчування та фруктово-овочевий перекус. Наших учнів ми забезпечуємо найсмачнішими стравами, які готують професійні кухарі на власній кухні початкової школи, яка працює за стандартами НАССР. Професійне кухонне обладнання забезпечує якість та безпеку харчування, усі гарячі, м'ясні та рибні страви проходять додаткову термічну обробку у пароковектоматах, а брудний посуд миється та ошпарюється у професійній посудомийній машині. Прийом їжі здійснюється у просторій, світлій їдальні. Ми привчаємо наших учнів до гігієни та самостійності, тож перед харчуванням вони миють руки у відповідній зоні перед входом у їдальню, а після їжі - власноруч прибирають за собою брудний посуд, відносячи його на відповідний стелаж. "Будь ласка", "Смачного", "Дякую" - наші учні є ввічливими та вихованими, тож ці слова щоденно супроводжують їхні перекуси.

Дитячі та спортивні майданчики для прогулянок та спорту

Кисневі перерви та прогулянки на свіжому повітрі - обов'язкова частина нашого навчально-виховного процесу. Учні "Дивосвіту" щодня проводять багато часу на вулиці, саме для цього територія нашої початкової школи обладнана різноманітними дитячими та спортивними майданчиками для розваг на свіжому повітрі. Територія початкової школи "Дивосвіт" є закритою для сторонніх відвідувачів, перебуває під цілодобовою охороною, а по всій території ведеться відеонагляд.

"Містечко професій" для розвитку та розваг

Дощ, сніг, вітер - якою б не була погода за вікном наші учні виходять на прогулянки на свіжому повітрі. Адже в інфраструктурі нашої школи "Містечко професій" - унікальний інтерактивний ігровий та розвитковий майданчик під накриттям. Забавляючись у "Містечку професій" діти є захищеними від опадів та вітру, але водночас отримують необхідну кількість сонячних променів і вітаміну D та свіжого повітря.

Затишні зони для тимбілдингу та коворкінгу

Уроки виключно у класах? Ні, не чули. Адже в початковій школі "Дивосвіт" заняття з учнями можуть відбуватися і на вулиці, і на килимку під час ранкової зустрічі, і в спеціальних затишних зонах для коворкінгу та тимбілдингу. Такі зони створюють неймовірну креативну, дружню, творчу атмосферу, під час якої наші учні можуть максимально сконцентруватись, навчитись працювати у команді та розвинути свою уяву.

Студія танцю

Розвиваємо грацію, ритміку та пластику наших учнів у нашій студії танцю. Простора хореографічна зала зі станками для розтяжки, великими дзеркалами, професійним покриттям забезпечує максимально ефективні та комфортні уроки танців. Тож наші дивосвітники опановують різні стилі танців у професійній студії під наглядом кваліфікованого хореографа.