Дивосвіт - Ліцей

Ліцей "Дивосвіт" - це ліцензований приватний заклад загальної середньої освіти від 5 до 11 (12) класу, який надає комплексні академічні знання, використовуючи при цьому сучасні, креативні підходи до навчання та виховання дітей. Проте ліцей "Дивосвіт" - це більше, ніж сучасна школа з новітнім освітнім простором. Це нова якість та філософія освіти, коли центральною фігурою є дитина, її всесторонній розвиток, ерудованість, успіх, досягнення, мотивація та вміння користуватись своїми знаннями та навиками.

Наші цінності

Our Values

Взаємовага та відповідальність

Повага - одна з ключових цінностей нашого ліцею. Ми поважаємо наших учнів і бачимо в них насамперед особистостей. Водночас ми навчаємо ліцеїстів поважати один одного, з повагаю ставитись до батьків та вчителів, поважати працю, погляди та переконання інших людей. 

Ми несемо моральну та правову відповідальність за свої дії, а кожен наш вчинок несе за собою певний результат. Тож ми навчаємо наших ліцеїстів бути відповідальними та свідомими. Адже наше майбутнє залежить від того, що ми робимо, думаємо та творимо сьогодні.

Гідність та патріотизм

Почуття власної гідності - елемент самосвідомості людини, завдяки якому ми усвідомлюємо свою неповторність та вчимося цінувати себе та свої досягнення. Гідність не може бути успадкованою чи вродженою рисою характеру, вона формується у юності та напрацьовується впродовж життя. Саме тому ми вчимо наших ліцеїістів бути гідними: гідними себе, своїх батьків, своєї держави та своєї історії.  

Без почуття гідності неможливо бути патріотом. Тож розвиваючи почуття гідності дітей, ми водночас розвиваємо їх відчуття гордості за надбання національної культури, мови, історії, традицій. Шанобливе ставлення до культурних здобутків українського народу, його історичних досягнень, пам’яті про героїв, що полягли за нашу незалежність та самобутність - усе це є частиною освітнього процесу ліце. "Дивосвіт". Ми заохочуємо наших учнів зберігати нашу національну ідентичність, пишатися приналежністю до українського народу, брати участь у розбудові та захисті своєї держави.

Лідерство та самореалізація

Ми заохочуємо наших ліцеїстів до постійного саморозвитку, реалізації творчої іскри, набуття навичок комунікації, роботи в команді, емоційного інтелекту. Ми навчаємо критично мислити та будувати логічні судження, адже усі ці навики є передумовою лідерства. 

Водночас ми наголошуємо, що лідер є вольовою особистістю, яка вірить не лише у себе, але й впливає на світогляд та поведінку інших, спонукає своїм прикладом до розвитку, підсилює віру інших людей у себе та власний життєвий шлях.

Наші Переваги

Школа повного дня.

Ліцей «Дивосвіт» - школа повного дня, де учні перебувають з 9 до 18 години. 

Ми забезпечуємо учнів смачним, збалансованим, здоровим триразовим харчуванням (сніданок, обід та вечеря) з власної кухні, яка працює за системою НACCP. 

«Дивосвіт» - школа без гаджетів, у нас заборонено користування смартфонами та іншими гаджетами, натомість популяризується корисне дозвілля, спілкування та активне проведення перерв і прогулянок. 

Медичний працівник, охорона території, відеоспостереження та адміністратор, який стежить, щоб учні без дозволу батьків не покинули ліцей, гарантують безпечне та комфортне перебування дітей на території школи.

Якісне навчання.

Сучасні, вмотивовані, кваліфіковані викладачі ліцею «Дивосвіт» націлені на результат своїх учнів та роблять уроки цікавими, насиченими та креативними. 

Високий рівень викладання іноземних мов (5 уроків англійської мови + 2 уроки другої іноземної мови на тиждень) гарантують достойні знання наших учнів. 

Підготовка письмових домашніх завдань (математика, фізика, хімія, українська, англійська та друга іноземна мови) у післяурочний час, додаткові консультації вчителів під час самопідготовки у ліцеї забезпечують закріплення отриманих під час уроків знань та навиків.

Обмежена кількість учнів у класі (до 16 дітей), поділ на підгрупи для вивчення інформатики, іноземних мов та української мови гарантує індивідуальний підхід та увагу викладачів кожному учню.

Сучасний освітній простір.

Ліцей «Дивосвіт» - це сучасна школа з відмінною матеріально-технічною базою, де комфортно навчатись.
Світлі, зручні, просторі класи, а також якісно обладнані спеціалізовані кабінети природничих наук та інформатики забезпечують навчання учнів у достойних умовах та гарантують максимум практики і професійного викладання.

Використання мультибодів, лабораторій, планетарію, сучасних освітніх матеріалів робить уроки інтерактивними, а учнів максимально залученими та зацікавленими. 

Водночас ми створили безпечне та дружнє до дітей середовище із зонами відпочинку (відкрита тераса, релакс-зона, зона настільних ігор) та саморозвитку (медіатека, планетарій, тренажерний майданчик).

Всебічний розвиток учнів.

Завдання ліцею не лише якісно навчити учнів, але й розкрити і розвинути їх таланти і творчий потенціал. 

Саме тому в оплату включені гуртки, на вибір наших учнів: робототехніка, шахи, профорієнтація, журналістика, футбол, мистецтво, English speaking club, вокал, хореографія. 

Уже з 6 класу наші учні відвідують 3-Д-майстерню ліцею, де на 3-Д принтерах вчаться проектувати та виготовляти різноманітні деталі.

Native speaker

Кожен 5-й урок англійської мови у ліцеї "Дивосвіт" проводить Native speaker - досвідчений викладач з Великої Британії. Завдяки цьому наші учні швидше втрачають мовний бар'єр та отримують більше впевненості під час спілкування англійською мовою. Native speaker допомагає поставити учням правильний британський акцент та вчить мислити по-англійськи.

Безпечне та облаштоване укриття

Безпека учнів - головний пріоритет нашого ліцею. Саме тому ми облаштували безпечне, затишне та комфортне укриття, яке отримало державну сертифікацію. Під час "повітряних тривог" відбувається обов'язкова евакуація всіх учнів та працівників. В укритті учні продовжують навчальний процес, оскільки для цього облаштовані окремі кабінети та коворкінги.

Басейн

Учні ліцею "Дивосвіт" мають можливість замість уроків класичної фізкультури у межах навчального часу відвідувати басейн "Три стихії". Відвідування басейну включено в оплату за навчання. Басейн "Три стихії" розміщений у безпеседній близькості до нашого ліцею, заняття в басейні відбуваються згідно з розкладом. До та з басейну учнів супроводжує працівник ліцею. Тренування з плавання у басейні проводить професійний тренер, який несе відповідальність за життя та здоров'я дітей.

Електронна платформа для навчання та комунікацій

Наш ліцей використовує електронну платформу School Today для ведення електронних щоденників, дистанційних уроків та комунікацій з батьками. "Школа у смартфоні" - саме так називають нашу платформу учні та батьки, адже вона суттєво полегшує процес навчання. Батьки онлайн дізнаються про академічні успіхи й досягнення своїх учнів, їх пропуски, запізнення, зауваження та заохочення від вчителів, тижневе меню, інформацію про оплати, повідомлення від вчителів тощо.

Наші Досягнення

Багаторічний досвід у сфері освіти

"Дивосвіт" - один із перших приватних закладів освіти у Львові. Багаторічний успішний досвід у сфері виховання та навчання дітей створили із нас потужну команду освітян, мета яких - виховати нове покоління освічених, успішних, гідних громадян України.

Інфраструктура Ліцею

Сучасний освітній простір

Ліцей "Дивосвіт" - це сучасний освітній простір для навчання та розвитку ваших дітей. Тут зручно, затишно та вільно. При створенні ліцею враховано усі новітні світові тенденції освітніх середовищ. Саме тому світлі, просторі, енергоефективні приміщення ліцею забезпечують максимальний комфорт, безпеку, повагу до індивідуальності. Водночас освітній простір "Дивосвіту" є функціональним та максимально зручним як для учнів, так і для викладачів. Широкі коридори, зони для тимбілдингу та коворкінгу, зручні дивани та зони для відпочинку, індивідуальні шафки на коди для особистих речей кожного учня. Усе ці фактори сприяють позитивному сприйняттю учнями їх навчального середовища. Тож діти зростають та розвиваються в достойних європейських умовах.

Спортивна зала

Мультифункційна спортивна зала для професійних тренувань з міні-футболу, баскетболу, тенісу, гандболу та інших видів спорту. Підлогове покриття нашого спортзалу є професійним та антитравматичним. Зал забезпечений якісним кондиціонуванням, системами для притоку свіжого та відтоку відпрацьованого повітря. Професійне освітлення забезепечує можливість займатись спортом у різний час доби. Здоров'я дітей не менш важливе, аніж їх розумовий розвиток. Саме тому у ліцеї "Дивосвіт" надається велика увагу спортивному розвитку дітей. Футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс - це ті ігри, без яких неможливо уявити наш ліцей. А займатись спортом у професійному спортивному залі зі спеціалізованим покриттям та клімат-контролем - неймовірно захопливо, комфортно та зручно!

Спеціалізований кабінет хімії

Хімія - одна з улюблених навчальних дисциплін наших ліцеїстів. Ще б пак. Адже на уроках хімії вони не лише вивчають теорію, але й проводять максимум дослідів, практичних та лабораторних робіт. Наш кабінет обладнаний усім необхідним лабораторним устаткуванням: витяжна шафа для дослідів, вмонтовані у парти умовальники, усі необхідні реактиви та обладнання для практичних досліджень.

Стаціонарний планетрій

Тут наші учні мають можливість дивитись наукові фільми про походження життя, планет та зірок. Фільми у планетрії можна переглядати українською або англійською мовами. Тож дозвілля у планетарії є не лише цікавим, але й пізнавальним та корисним.

Шкільне кафе

Тут наші ліцеїсти проводять найсмачніші хвилини шкільного життя, адже тут вони снідають, обідають та вечеряють. Затишна атмосфера нашої шкільної їдальні та смачні страви від наших кухарів створюють чудовий настрій, запас енергії та приємне спілкування учнів між собою. Тут можна відпочити та набратись сил для нових шкільних звершень.

Безпечне та затишне укриття

Психологічна та фізична безпека наших унів - один з головних пріоритетів нашого ліцею. Саме тому ми облаштували безпечне, затишне та комфортне підземне укриття на час "повітряних тривог". Наше сховище пройшло сертифікацію за участю представників державних органів контролю (ДСНС, Цивільної оборони, поліції та Залізничної районної адміністрації м. Львова) та визнане одним із найкращих у Львові. Під час перебування в укритті в наших учнів продовжується навчальний процес. В нашому укритті є туалети, централізоване водопостачання, зручні меблі, питна вода та печиво, витяжки та приток свіжого повітря, аварійне електропостачання.