Як ми навчаємо

Вихователі планують свою роботу за комплексною програмою розвитку дітей дошкільного віку "Українське дошкілля". Для дітей старшого дошкільного віку - це програма "Впевнений старт", розроблена у відповідності до Базового компоненту дошкільної освіти України і відповідає положенням концепції освітньої реформи "Нова українська школа"


Організація Навчального Процесу

Дошкíльний навчáльний зáклад забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту. Вихователі працюють за комплексною програмою розвитку дітей дошкільного віку "Українське дошкілля". Для дітей старшого дошкільного віку - це програма "Впевнений старт", розроблена у відповідності до Базового компоненту дошкільної освіти України і відповідає положенням концепції освітньої реформи "Нова українська школа"

Розвиваючі Заняття

Згідно розкладу, діти відвідують розвиваючі заняття: * логіка/математика * розвиток мовлення * основи грамоти * природознавство * англійська мова * конструювання * фізкультура * хореографія * музика * художня творчість

Англійська

Заняття для дошкільнят з англійської проводяться тричі на тиждень. Педагоги на заняттях використовують навчальні матеріали, які дають дітям змогу відчути атмосферу гри. Навіть найменшим подобаються такі заняття, адже усі люблять досліджувати світ та грати в ігри.Так діти засвоюють мову швидко, автоматично та з легкістю.

Підготовка до школи

Курс підготовки до школи включає заняття : * математика/ логіка ; * письмо ; * читання ; * англійська мова.

Наші Гуртки На Вибір

Цікаві заняття , які допомагають кожній дитині виявити і розкрити свої здібності, дізнатися багато нового і всебічно розвиватись.

Бісеро-плетіння

Бісеро-плетіння

Цікаве та корисне заняття для дітей. Робота з бісером розвиває дрібну моторику рук, виховує художній смак, розвиває уяву і сприяє естетичному самовираженню особистості.

Танці

Танці

Досвідчений хореограф проводить цікаві заняття з дітьми від 3-х років. Діти вчаться ритмічно рухатись, взаємодіяти гуртом, проявляють себе на сцені. Такі заняття чудово розкривають характер та індивідуальність.

спорт "Самбо"

спорт "Самбо"

Єдиноборство може стати для дитини не тільки захопленням, а й філософією життя. Спортивні заняття з "Самбо" розвивають в дітей такі якості, як фізична сила, уважність і мислення, впевненість у собі, дисциплінованість та психологічну стійкість. Заняття проводить тренер зі спортивної школи "Олімпія".

Мистецька студія

Мистецька студія

під час творчих занять діти знайомляться з основами образотворчого мистецтва, прийомами користування художніми матеріалами та техніками: живопису (акварель), графіки (графічний олівець), скульптури (пластилін), орігамі та аплікації (папір).

Басейн "Золота рибка"

Басейн "Золота рибка"

Професійні тренери вчать дітей плавати різними стилями та не боятись води. В приміщенні басейну комфортний мікроклімат: температура води +31 градус за Цельсієм, температура повітря +28 градусів. Безпечна для дітей глибина: від 60 см до 110 см, відсутність гострих кутів, пологе дно, зручний вхід сходинками та сучасна система очищення води. Басейн відповідає усім європейським вимогам та стандартам.